Kominki elektryczne ścienne do zabudowy

Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

Kominki elektryczne LED do zabudowy

Wybór najlepszego kominka elektrycznego do zabudowy to świetny sposób na nadanie wspaniałej atmosfery w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu. Nasze elektrycznekominki do zabudowysą eleganckim i funkcjonalnym elementem wystroju wnętrza zaprojektowanym z myślą o Twoim komforcie — nie tylko generują ciepło, ale dzięki nowoczesnemu wyświetlaczowi LED 3D zapewniają zachwycający efekt palących się płomieni, które umilą każdą porę dnia, o każdej porze roku. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie — od modeli klasycznych przypominających tradycyjny kominek na drewno, po bardziej minimalistyczne urządzenia, schludnie wpasowujące się w styl nowoczesnych pomieszczeń. Właściwie dobrany elektryczny kominek do zabudowy przekona Cię nie tylko łatwością obsługi, ale także niecodziennym i oryginalnym pięknem.

Kominki elektryczne ścienne 3D do zabudowy

Ścienny kominek elektryczny do zabudowy z wyświetlaczem z efektem płomienia to dekoracyjne źródło ciepła oraz estetyczny element wystroju w Twoim domu. Technologia LED 3D stosowana w kominkach elektrycznych umożliwia wierne odzwierciedlenie płomieni bez konieczności wykorzystania “prawdziwego” ognia. Rozwiązanie to bazuje na zastosowaniu ruchomych obrazów oraz odpowiedniej projekcji światła. Na specjalnie zaprojektowanej matrycy wyświetlane są płomienie. Ich obraz jest odbijany przez wiele luster, dzięki czemu wyświetlana różnych płaszczyznach projekcja tworzy głębię i wrażenie trójwymiarowości. Dzięki tej technologii ogniste języki wyglądają bardzo realistycznie, zapewniając jednocześnie wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto wyświetlacz z płomieniami 3D może być używany wyłącznie w formie dekoracji - bez włączania funkcji ogrzewania. Możesz także kontrolować kolor oraz intensywność płomieni za pomocą dołączonego pilota (lub w niektórych przypadkach również poprzez użycie aplikacji mobilnej), aby dostosować efekt do nastroju i własnych preferencji. Wykonany z wysokiej jakości materiałów kominek elektryczny do zabudowy będzie wspaniałą dekoracją każdego salonu, sypialni lub pokoju dziennego.

Kominki elektryczne do zabudowy — bezpieczne i łatwe w utrzymaniu

Kominki elektryczne montowane w ścianie stanowią idealne połączenie wygody i bezpieczeństwa. Nie tylko ogrzewają pomieszczenia i oferują piękno naturalnych płomieni, ale również posiadają szereg zabezpieczeń, na przykład zabezpieczenie przed przegrzaniem urządzenia, czy inteligentny system, który wyłącza ogrzewanie podczas wietrzenia mieszkania, zapobiegając marnotrawstwu energii cieplnej. Po instalacji kominek elektryczny nie wymaga praktycznie konserwacji, oferując bezproblemową i komfortową eksploatację.

Kominki elektryczne do zabudowy — jak wygląda instalacja?

W przypadku kominków elektrycznych do zabudowy montaż wymaga odpowiednio wymierzonej wnęki w której umieszcza się urządzenie oraz dostępu do źródła energii elektrycznej. Nie musisz martwić się o dostęp do kanału kominowego. Montaż kominka elektrycznego do zabudowy może być przeprowadzony na różne sposoby. Możemy go umieścić w specjalnie do tego zaprojektowanych konstrukcjach lub odpowiednio przygotowanych zagłębieniach. Często wykorzystywane są już istniejące wnęki w ścianie, które pierwotnie miały zostać zabudowane tradycyjnym kominkiem, opalanym drewnem. W przypadku braku takich rozwiązań tworzy się odpowiednie przestrzenie w wybranych konstrukcjach budowlanych, a następnie zabudowuje się urządzenie płytą gipsowo-kartonową, dzięki czemu kominek zostaje idealnie wbudowany w interesującą nas powierzchnię. Tak zabudowane kominki elektryczne schludnie ukrywają część swojego gabarytu, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń i uzyskać nowoczesny efekt, pasujący do minimalistycznego wnętrza. Jest to doskonałe rozwiązanie do małych kompaktowych pomieszczeń lub przestrzeni, w których harmonia modnego wystroju odgrywa kluczową rolę.