Kominki do powieszania na ścianie lub zabudowy. Idealne do nowoczesnych, loftowych pomieszczeń. Wystarczy wymierzyć i wybrać odpowiedni model, który będzie cieszył oko niezależnie od pory roku.

Wyświetlanie 1–12 z 62 wyników

Elektryczne kominki ścienne

W naszym sklepie promujemy wysoką jakość i niezawodność, dlatego oferujemy sprawdzone, nowoczesne elektryczne kominki ścienne od wiodącego na rynku producenta Aflamo. Każdy sprzedawany przez nas kominek elektryczny do montażu ściennego wyróżnia się własnym, niepowtarzalnym stylem, który dopasujesz do wybranego wystroju. Funkcja grzania kontrolowana pilotem lub za pomocą aplikacji mobilnej da Ci możliwość wygodnego zarządzania temperaturą w ogrzewanym pomieszczeniu). W taki sam sposób możesz sterować wyświetlanym efektem wizualnym, zmieniając kolor, intensywność oraz szybkość poruszania się płomieni. Ponadto oferowane w naszym sklepie modele wykorzystują energooszczędną technologię LED, zapewniając efekt płomienia, który nie tylko jest bardzo realistyczny, ale także nie jest energożerny, dzięki czemu osiągniemy estetyczny rezultat niewielkim kosztem. Kominki ścienne LED mogą funkcjonować w formie czysto dekoracyjnej — jako sam wyświetlacz płomieni lub mogą także pełnić rolę dodatkowego źródła ogrzewania. Zainwestuj w kominek elektryczny ścienny od fachowego sprzedawcy. Jak sama nazwa naszej firmy wskazuje, kominki elektryczne to nasza specjalność!

Kominek elektryczny do montażu ściennego — zalety

Kominki montowane na ścianie to nowoczesne rozwiązanie dekoracyjno-grzewcze oraz atrakcyjny element wystroju wnętrza. Kominki elektryczne LED posiadają zestaw funkcji, które znacznie ułatwią i uprzyjemnią ich użytkowanie. Termostat w kominku pomoże utrzymywać temperaturę pomieszczenia na stałym poziomie, a funkcja „otwartego okna” (urządzenie przestaje grzać, gdy jeden z czujników wychwyci nagły spadek temperatury, który towarzyszy podmuchowi chłodnego powietrza z otwartego okna) oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem sprawiają, że kominek pracuje tylko wtedy, kiedy powinien i tylko w ustalonych zakresach. Pilot do zdalnego zarządzania funkcjami kominka pozwoli Ci zmienić temperaturę w pokoju bez potrzeby wstawania z kanapy, a aplikacja mobilna połączona z urządzeniem da Ci możliwość ogrzania pokoju, zanim wrócisz z chłodnego, jesiennego lub wiosennego spaceru. Koszt instalacji jest z reguły znacznie mniejszy niż w przypadku bardziej tradycyjnych opcji, jak np. ma to miejsce w przypadku kominka opalanego drewnem. Niektóre modele możesz łatwo zainstalować samodzielnie, zawieszając je kołkach i podłączając do prądu. Ponadto elektryczne kominki na ścianę nie wymagają skomplikowanych i cyklicznych konserwacji, aby ich użyteczność została zachowana na należytym poziomie. Ponieważ kominki elektryczne ścienne nie są podłączane do instalacji kominowych, nie musisz się także martwić kosztownymi, okresowymi przeglądami, by sprostać przepisom bezpieczeństwa.

Nowoczesny kominek ścienny — wyświetlacz LED

Elektryczne kominki z funkcją grzania i eleganckim wyświetlaczem LED to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się natychmiastowym i atrakcyjnym efektem „żywego” płomienia bez ryzyka, którym napiętnowane są tradycyjne kominki opalane drewnem. Dzięki nowoczesnym wyświetlaczom LED możesz cieszyć się urokiem płomieni niezależnie od funkcji grzewczej wybranego kominka. Wyświetlacz LED umożliwia wprowadzenie wielu ustawień odtwarzania efektu płomienia, dzięki czemu możemy dostosować jego wygląd do naszych preferencji lub panującej atmosfery. Możemy wybrać różne kolory płomienia oraz różne tempo animacji.Elektryczny kominek LED schludnie wpasuje się w wystrój Twojego pokoju i doda mu odrobinę elegancji i wyrafinowania.

Modne kominki na ścianę

Elektryczne kominki ścienne są eleganckim dodatkiem do każdego mieszkania lub biura, zapewniając zarówno przyjazny estetyczny wygląd, jak i praktyczne ciepło, generowane przez bezpieczne i nowoczesne urządzenie. Montowane na ścianie kominki LED znajdziesz w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i z różnymi funkcjami. Kominki elektryczne zawieszane na ścianie mają różnorodne kształty i design, dzięki czemu możesz dopasować je do praktycznie każdego wnętrza, wedle własnego zamysłu. Warto więc przejrzeć naszą ofertę i znaleźć model, który będzie odpowiedni do Twojego wystroju i na Twoją kieszeń.