Najlepszy salon internetowy kominków elektrycznych w Polsce

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów w Polsce marki Aflamo. Chcesz rozpocząć sprzedaż kominków elektrycznych? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę

To, co robimy, robimy z pasją

Naszą misją jest dostarczenie Państwu kominków elektrycznych najlepszych producentów. Cenimy sobie najwyższą jakość obsługi, którą chcemy dzielić się z Państwem. Każdego roku obsługujemy 10.000 klientów.

DBAMY O PIĘKNE I CIEPŁE WNĘTRZA

Poznaj nas lepiej

Jesteśmy z Państwem od ponad 10 lat. Każdy rok był inny, ale dzięki zaufaniu naszych klientów, mamy nadzieję cieszyć się z kolejnych lat.

Jako Kominkielektryczne.pl jesteśmy przodującym sklepem internetowym w Polsce, jeżeli chodzi o ofertę kominków elektrycznych. Od 2011 roku, staramy się połączyć doskonałą i kompetentną obsługę z bezkonkurencyjną gamą produktów.

Kominkielektryczne.pl, to nie tylko sklep online. Cenimy sobie dobre relacje z klientem, dlatego oferujemy Państwu obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Nasz zespół chętnie podzieli się wiedzą na temat kominków elektrycznych, fachową pomoc przy zakupie oraz obsługę serwisową i reklamacyjną.

Gdy planujemy, nie umknie nam nic.

2011
ROK ZAŁOŻENIA
40000
ZADOWOLONYCH KLEINTÓW
8
FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE
1
ODDZIAŁY
6
CZŁONKÓW ZAŁOGI
100000
ZŁOZONYCH ZAMÓWIEŃ